EFL porozmawia z pomorskimi przedsiębiorcami o biznesie i leasingu

Promocje , Wszystkie komunikaty

5 grudnia br. w Gdańsku odbędzie się Śniadanie Przedsiębiorców z ekspertami EFL, jednego z najbardziej doświadczonych i największych leasingodawców w Polsce. Będzie to okazja do porozmawiania o konsekwencjach podatkowych leasingu samochodów osobowych, a także o prognozach gospodarczych na 2020 rok. Spotkanie, które odbędzie się w Puro Hotel, jest bezpłatne.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca zainteresowany finansowaniem planowanych inwestycji, w szczególności aut osobowych, leasingiem. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://kampania.efl.pl/zapisy-sniadania-przedsiebiorcow. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

EFL organizuje 2 Śniadania Przedsiębiorców. W Gdańsku spotkanie odbędzie się 5 grudnia, w Puro Hotel, przy ul. Stągiewna 26. Przedsiębiorcy, którzy nie będą mogli wziąć udziału w gdańskim śniadaniu, będą mieli wcześniejszą okazję do porozmawiania o leasingu w Poznaniu. Wstolicy Wielkopolski spotkanie odbędzie się 28 listopada br., w hotelu Park Inn by Radisson, przy ul. Szyperskiej 22.. Oba śniadania zaczynają się o godz. 9:00 i potrwają do ok. godz, 13:00.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 326 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl