Promocja 3x1 Ruszyła jesienna kampania EFL i Inter Cars

Promocje , Wszystkie komunikaty

EFL wspólnie  z Inter Cars przygotował jesienną  „Promocja 3x1”. Oferta skierowana jest do właścicieli  warsztatów samochodowych i obejmuje urządzenia do wyposażenia warsztatów oferowane przez Inter Cars. Promocja potrwa do 31 grudnia br.

„Promocja 3x1” to 3 pierwsze raty po 1 zł. Klient, którzy zawrze umowę jeszcze w tym roku, pierwszą ratę uwzględniającą spłatę kapitału, zapłaci dopiero w przyszłym roku. Do tego czasu Klient zapłaci 3zł plus koszt ubezpieczenia przedmiotu w kwocie proporcjonalnej do ilości rat umowy, które przypadają na 2018 rok (maksymalnie 3 raty). Całkowity koszt ubezpieczenia jest podzielony na równe raty miesięczne i doliczony do rat leasingowych.

Umowa zakłada uproszczone procedury i minimum formalności. Może zostać podpisana na okres od 24 do 48 miesięcy – w zależności od wybranego urządzenia. Wpłata własna już od 1%. 

„Inter Cars jest jednym z naszych najważniejszych partnerów biznesowych. Od lat z sukcesem prowadzimy wspólne działania sprzedażowe i marketingowe. Tym razem proponujemy naszym klientom możliwość zawarcia umowy leasingu na wybrane urządzenia do wyposażenia warsztatów z oferty Inter Cars. Umowa może zostać zawarta w tym roku z terminem spłaty rat od roku następnego. „Promocja 3x1” podobnie jak wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie naszych klientów w rozwoju biznesu” - powiedziała Magdalena Potysz-Drab, Menedżer Sprzedaży Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL.

To już kolejna – w tym roku trzecia - wspólna promocja z EFL. Obecnie klienci Inter Cars i EFL mogą skorzystać z promocji „Leasing 101% na Tester usterek TEX AXONENEMO/SET oraz Promocji 3 raty x 1zł na zakup wybranych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie w promocyjnym leasingu” – powiedziała Marlena Cyrson, Kierownik ds. Leasingów i Ubezpieczeń w Inter Cars SA.

 

 


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 310 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl