Leasing 103% bez zbędnych formalności

Promocje , Wszystkie komunikaty

EFL wystartował z jesienną kampanią „Leasing 103% bez zbędnych formalności”. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a szczególnie sektora MŚP. Promocja potrwa do 31 grudnia br.

„Leasing 103% bez zbędnych formalności” to minimum formalności i wiele korzyści. Dzięki uproszczonej procedurze zakup odbędzie się szybko, łatwo i wygodnie. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z samodzielnego regulowania wysokości rat w Leasingu Swobodnym i atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń. W przypadku awarii lub kolizji otrzymają auto zastępcze na czas naprawy.

Promocja dotyczy nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. dystrybuowanych przez sieć Autoryzowanych Dealerów. Oferta skierowana jest do zupełnie nowych jak i obecnych Klientów EFL, posiadających aktywną lub zakończoną umowę.

„Jesienną kampanię przygotowaliśmy w oparciu o założenia naszej platformy komunikacyjnej „To się uda!”.Jesień to tradycyjnie czas wzmożonych inwestycji naszych klientów. Dlatego proponujemy klientom możliwość zawarcia leasingu w łatwej procedurze bez dokumentów finansowych. W celu usprawnienia procesu obsługi uruchomiliśmy telebota (automatyczną telefoniczną obsługę), którego zadaniem jest prewalidacja leadów. Wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie naszych klientów w rozwoju i spełnianiu biznesowych celów”- powiedziała Ewa Kadziewicz, Dyrektor Marketingu w EFL.

Kampania komunikowana jest na stronie efl.pl, za pomocą działań marketingu bezpośredniego, w kanałach Social Media, na materiałach BTL oraz video w oddziałach EFL i w placówkach Banku Credit Agricole.

Za kreację odpowiada Agencja Neon Shake. Więcej informacji: https://media.efl.pl/presskit/1323554

 


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 300 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl