EFL zaprasza na spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów”

8 lutego br. w Google Campus w Warszawie odbędzie się spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów, czyli młode pokolenie na swoim”. Eksperci pokażą, kim jest przedsiębiorca-milenials, co go motywuje do działania oraz jak zbudować atrakcyjną markę pracodawcy dla milenialsów. Gościem specjalnym będzie mówca biznesowy Sebastian Kotow. Na bezpłatne spotkanie zaprasza EFL, który wśród swoich klientów ma aż 27% firm zarządzanych przez „igreków”.

- Aż jedna na cztery firmy, które są naszymi klientami, jest zarządzana przez osoby urodzone w latach 1980-2000. To naprawdę sporo. Milenialsi są coraz liczniejszą grupą wśród polskich przedsiębiorców prowadzących działalność i w coraz większym stopniu kształtują obraz przedsiębiorczości w naszym kraju i wspierających ją zasad. Dlatego warto bliżej poznać przedstawicieli tego młodego pokolenia i dowiedzieć się, co ich motywuje, jakie mają potrzeby i czego oczekują od swoich partnerów biznesowych. Taki jest cel organizowanego przez nas spotkania, podczas którego będziemy chcieli zbliżyć się do „igreków”, zagłębiając się w ich codzienność, zasady, dążenia i marzenia. Bowiem za chwilę owo generacyjne „dzisiaj” stanie się jutrem przedsiębiorczości – mówi Radosław Woźniak, wiceprezes EFL S.A.

Spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów” będzie składać się z czterech części. W pierwszej zostaną zaprezentowane wyniki raportu EFL „Milenialsi w MŚP. Pod lupą”. Radosław Woźniak, wiceprezes EFL, przedstawi milenialsa–przedsiębiorcę, powie, co go motywuje i napędza. Następnie, Liwia Kwiecień, członek zarządu ds. HR w EFL, opowie, jak zbudować atrakcyjną markę pracodawcy dla milenialsów. W trzeciej części, gość specjalny – wykładowca i mówca motywacyjny Sebastian Kotow – w swoim wystąpieniu „Jak niemożliwe staje się osiągalne” poruszy m.in. kwestie samodyscypliny, wytrwałości i psychologii osiągnięć.

Kulminacyjną częścią spotkania będzie debata

„Pokolenie baby boomers, pokolenie X, milenialsi – czego możemy się od siebie nauczyć?”.

Eksperci wymienią się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat tego, co skłania „igreków” do postawienia na swój biznes, dlaczego tak ważne dla przedstawicieli młodego pokolenia jest hasło „work-life balance” oraz jakie są największe różnice między firmami zarządzanymi przez „igreków” i przedstawicielami starszych pokoleń. Debatę poprowadzi Jakub Gontarek, Specjalista ds. Rynku Pracy Departament Pracy, Dialogu i Spraw Społecznych Konfederacji Lewiatan.

Spotkanie odbędzie się 8 lutego br. od godziny 18:00 do 20:00 w Google Campus (ul. Ząbkowska 33c, Warszawa).

W wydarzeniu może wziąć udział każda osoba zainteresowana przedsiębiorczością młodego pokolenia Polaków. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://efl.pl/pl/milenialsi-msp-google-event/. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorem spotkania jest EFL, jedna z największych i pierwszych firm leasingowych w Polsce.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. siedmiokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 297 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl.