Eurofactor z nagrodą „Najlepszy Partner w Biznesie”

 Eurofator Polska SA został uhonorowany prestiżowym wyróżneiniem  „Najlepszy Partner w Biznesie”.

„Najlepszy Partner w Biznesie” jest doroczną nagrodą przyznawaną przez magazyn ekonomiczno – gospodarczy Home & Market. Celem rankingu jest wyłonienie firm, które mają bogatą ofertę usług, oferują innowacyjne rozwiązania i wyróżniaja się profesjonalizmem oraz rzetelością.

W uzasadnieniu przyznania Eurofactor nagrody redakcja podkreśliła fakt koncentrowania się firmy na potrzebach klienta, co przekłada się na ofertę gwarantującą maksymalną odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji i świadczącą o zaangażowaniu w rozwój firm kontrahentów.

Eurofactor Polska swoich partnerów biznesowych traktuje z należytą troską i najwyższym szacunkiem. Cieszy nas fakt, że nasze starania są doceniane nie tylko przez naszych Klientów, ale również znalazły uznanie w oczach jury. Nagroda „Najlepszy Partner w Biznesie” jest dla nas motywacją do dalszej pracy nad udoskonalaniem portfela usług i standardów obsługi” – powiedział Stanisław Atanasow Prezes Zarządu Eurofactor Polska SA.

Nagroda najlepszy partner w Biznesie

Nagrodę od 14 lat przyznaje czasopismo "Home&Market". Firmy nominowane są do niej na podstawie oceny usług oferowanych przez ostatnie 12 miesięcy oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych wyrażonych w ankiecie miesięcznika. Największe szanse na zwycięstwo mają firmy, które środowisko biznesowe uznaje za rzetelne i godne zaufania.


Eurofactor Polska SA

Właścicielem firmy jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A., a firma jest częścią Crédit Agricole Leasing & Factoring. Spółka działa na polskim rynku od 2011 roku . Początkowo pod nazwą  Crédit Agricole Commercial Finance Polska SAOd 1 września 2015r.  działa pod nazwą Eurofactor Polska SA.  Firma oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom, oraz większym firmom, usługi factoringowe. Swoją działalnością pokrywa cały obszar Polski, a jej biura znajdują się w: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.   www.eurofactor.pl

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 280 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl