Firma postawiła na innowacje i ruszyła z eksportem! Polski wytwórca metalowych skrzynek wykorzystywanych m.in. w urządzeniach telekomunikacyjnych stosuje w produkcji najnowocześniejsze technologie.

Firma postawiła na innowacje i ruszyła z eksportem! Polski wytwórca metalowych skrzynek wykorzystywanych m.in. w urządzeniach telekomunikacyjnych stosuje w produkcji najnowocześniejsze technologie. Przedsiębiorstwo przyciąga klientów, którzy nie szukają niskiej ceny, a wysokiej jakości wyrobów. http://www.rp.pl/Analizy-Rzeczpospolitej/301249868-Dzieki-laserowi-odwaznie-ruszyli-z-eksportem.html#ap-2

Załączniki do publikacji

Kontakt dla mediów

tlo-newsletter-baner
Maja Lidke.jpg

Maja Lidke

Doradca Zarządu ds. PR

mail icon maja.lidke@efl.com.pl

phone icon 603 630 166

mail newsletter icon Newsletter prasowy

Jesteś dziennikarzem i chcesz dostawać nasze informacje prasowe, raporty oraz zaproszenia na wydarzenia dla mediów? Zostaw nam kontakt do siebie.

Zapisz się