Eurofactor Polska „Najlepszym Partnerem w biznesie”

Nagrody , Wszystkie komunikaty

Eurofactor Polska SA  został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem  „Najlepszy Partner w biznesie” w kategorii faktoring. Najlepszy Partner w biznesie jest doroczną nagrodą przyznawaną przez magazyn ekonomiczno – gospodarczy Home & Market. Celem rankingu jest wyłonienie firm, które mają bogatą ofertę usług, oferują innowacyjne rozwiązania oraz  wyróżniają się  profesjonalizmem i rzetelnością.Nagroda dla  Eurofactor przyznana została za  budowanie bardzo dobrych relacji z klientami, indywidualne podejście do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki przynależności do Grupy Credit Agricole Leasing&Factoring (CAL&F) spółka oferuje rozwiązanie International Factoring Pass oparte na paneuropejskiej platformie faktoringowej wspólnej dla wszystkich podmiotów Grupy CAL&F we Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Polsce i Portugalii.

„Eurofactor Polska swoich partnerów biznesowych traktuje z należytą troską i najwyższym szacunkiem. Zgodnie ze strategią Grupy Credit Agricole SA klient jest w centrum naszej uwagi. W swoich działaniach  stawiamy nie tylko na dobrą dopasowaną do warunków rynkowych ofertę, ale również na wysokie standardy jakości obsługi. Aby zasłużyć na miano najlepszego partnera w biznesie nie wystarczy dobra współpraca w dobrych czasach, ale również wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach. O tym czy zasługujemy na miano najlepszego partnera w biznesie decydują nasi klienci i kontrahenci. Nam pozostaje tylko tak prowadzić nasz biznes, żeby odpowiadać na ich potrzeby i oczekiwania w taki sposób, aby na ten zaszczytny  tytuł zasłużyć”  – stwierdził Stanisław Atanasow prezes zarządu Eurofactor Polska SA.

W tegorocznej edycji konkursu nagrodę otrzymała również należąca do Grupy EFL Spółka Carefleet.

Najlepszy Partner w biznesie

Nagrodę od 20 lat przyznaje miesięcznik ekonomiczno – gospodarczy Home&Market. Firmy nominowane są do niej na podstawie oceny usług oferowanych przez ostatnie 12 miesięcy oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych.  Największe szanse na zwycięstwo mają firmy, które środowisko biznesowe uznaje za rzetelne i godne zaufania.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 31 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. Business Superbrands 2021 i 2022, sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 365 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl