EFL z Turbiną Polskiej Gospodarki

W najnowszym rankingu „Turbiny Polskiej Gospodarki” został wyróżniony Leasing Swobodny Auto+ proponowany przez EFL. Turbiny przyznawane są najlepszym produktom skierowanym do małych i średnich firm. Przedsiębiorcy doceniają usługę EFL przede wszystkim za elastyczność, czyli możliwość dopasowania wszystkich parametrów na etapie zwierania umowy i ich zmiany w czasie trwania kontraktu.

- Przedsiębiorcy z sektora MŚP od swoich partnerów oczekują nie tylko kompleksowej oferty, ale przede wszystkim elastyczności. Ma to związek z cyklem koniunkturalnym, któremu podlega duża część firm. Widać to bardzo dobrze w branży budowlanej, która wiosną i latem przeżywa okres dynamicznego wzrostu, a zimą na chwilę przystaje. W związku z tym, możliwość samodzielnego zarządzania zobowiązaniami w ciągu roku, dla przedsiębiorców jest na wagę złota. A taką daje Leasing Swobodny Auto+. Propozycja okazała się trafiona, bo spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem firm – mówi Radosław Kuczyński, prezes EFL.

Leasing Swobodny Auto+ to unikalny na polskim rynku produkt, który daje możliwość zakup nowego samochodu osobowego i dostawczego do 3,5 tony z wysoką wartością wykupu oraz zmianą wysokości raty w trakcie trwania umowy. Dzięki tej usłudze przedsiębiorca może samodzielnie zarządzać wysokością czynszów leasingowych w celu dopasowania ich do bieżącej płynności finansowej firmy. Co więcej, nie potrzebuje w tym celu pisać wniosku, ani dzwonić do leasingodawcy. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i parę chwil spędzonych na portalu KlientEFL. Po zakończeniu kontraktu, leasingobiorca może zdecydować się na wykupienie leasingowanego pojazdu lub zwrócenie przedmiotu leasingu do EFL w uzgodnionym miejscu i wzięcie w leasing kolejnego samochodu.

Turbiny Polskiej Gospodarki to cykliczny raport Gazety Finansowej, w którym prezentowane są najlepsze produkty dla małych i średnich firm, a także publikowane wyniki finansowe MŚP obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Redakcja wyróżnia te usługi, które ułatwiają życie przedsiębiorcom oraz pozwalają działać szybciej i lepiej.

Turbiny Polskiej Gospodarki to kolejne wyróżnienie, które EFL otrzymał w ciągu ostatnich miesięcy. Leasingodawca może pochwalić się takimi tytułami jak Finansowa Marka Roku 2018, Marka Wysokiej Reputacji, Firma Przyjazna Klientowi czy Inspirator Biznesu: Najlepszy Pracodawca.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 300 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl.