Jubileuszowa loteria EFL: wygraj paliwo w pakiecie z leasingiem

Promocje , Wszystkie komunikaty

Jubileuszowy dla EFL rok trwa i dlatego leasingodawca zaprasza klientów do udziału w nowej loterii „Weź leasing i wygraj 4000 zł na paliwo”. Każdy przedsiębiorca, który do 30 września br. wypełni formularz zgłoszeniowy i do 31 października br. podpisze umowę leasingu z EFL, weźmie udział w losowaniu jednej z 30 kart o wartości 4 tys. PLN na paliwo.

- Ten rok jest dla nas szczególny – jubileusz 25-lecia na polskim rynku to okazja do podsumowań, nowych planów, ale też podziękowania naszym klientom, którzy są współautorami naszego sukcesu. Kilka miesięcy temu zorganizowaliśmy specjalnie dla nich cieszącą się dużym zainteresowaniem loterię, w której nagrodą główną były vouchery na wakacje. Dlatego teraz proponujemy udział w drugiej loterii, w której rozlosujemy karty na paliwo – powiedziała Ewa Kadziewicz, Dyrektor Departamentu Marketingu w EFL.

Loteria – zasady

W ramach loterii „do wygrania jest 30 kart przedpłaconych o wartości 4 tys. zł każda. Aby wziąć udział w loterii wystarczy do 30 września 2016 r. wypełnić formularz na stronie www.25lat.efl.pl i do 31 października 2016 r. podpisać umowę leasingu na dowolny sprzęt. Do udziału w losowaniu uprawniony jest każdy przedsiębiorca, który podpisze umowę w wyznaczonym terminie. Losowanie nagród odbędzie się 15 listopada br.

Gdzie można wykorzystać nagrody?

Nagroda w loterii EFL zostanie przekazana zwycięzcy w formie karty przedpłaconej. Przedsiębiorca będzie mógł wykorzystać nagrodę na dowolnej stacji paliwowej a także w dowolnym miejscu (sklepie, restauracji, itp.), które akceptuje płatność kartami MasterCard.

Kampania promocyjna

Kampanii „Weź leasing i wygraj 4000 zł na paliwo” we wrześniu będzie towarzyszyła reklama telewizyjna. Ponadto loteria będzie komunikowana w kanałach online – na stronie www.efl.pl oraz na Money.pl, na materiałach BTL w oddziałach EFL oraz w placówkach Credit Agricole Bank Polska.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 270 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl