EFL nagrodził klientów z najciekawszymi historiami biznesowymi

Promocje

„Opowiedz historię swojego biznesu” – pod takim hasłem EFL zorganizował konkurs skierowany do swoich byłych i obecnych klientów. Zadanie polegało na opowiedzeniu historii firmy i roli, jakiej odegrał w niej leasing. Serafin, Bdirect, Studio Dekoracji Okna, Rajgras, 3TOP – to pięć wyróżnionych firm, które otrzymały pakiety reklamowe o wartości 10 tys. zł każdy. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 25-lecia EFL.

- W ciągu 25 lat Europejski Fundusz Leasingowy zdobył zaufanie niemal 270 tys. klientów i nie wyobrażam sobie świętowania naszego jubileuszu bez nich. Jako firmy tworzące polską gospodarkę, miały one istotny wpływ nie tylko na branżę leasingową, ale i na działalność EFL. Dlatego specjalnie dla naszych leasingobiorców zorganizowaliśmy konkurs, w którym mieli podzielić się historią swojego biznesu. Doceniliśmy tych przedsiębiorców, którzy wytrwale dążyli do swoich celów i mimo pojawiających się niekorzystnych warunków potrafili utrzymać się na rynku – mówi Radosław Kuczyński, prezes EFL.

Laureat nr 1 – Serafin PUH

Serafin PUH to przedsiębiorstwo, które działa na rynku od 2005 roku. Firma jest dostawcą maszyn i urządzeń dla rolnictwa, budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Wśród klientów Serafin PUH znajdują się m.in. Grupa Żywiec, Chemirol, Top Farms czy Kombinat Rolny Kietrz. Firma zdecydowała się na leasing już w pierwszym roku działalności. Sfinansowanie przez EFL środków transportu w znaczny sposób usprawniło kwestie logistyczne związane z dostawami sprzętu.

Więcej informacji: http://media.efl.pl/presskit/921867

Laureat nr 2 – Bdirect

Działająca od 13 lat firma Bdirect to prawdziwy diament w polskiej branży sprzedaży i marketingu. Swój sukces zawdzięcza silnej osobowości Magdaleny Szewczuk, która organizuje szkolenia z zakresu sprzedaży bezpośredniej i marketingu. Ostatni projekt firmy to „Czerwona Szpilka“ – cykl spotkań z kobietami, pragnącymi podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. W związku z potrzebą ciągłego przemieszczania się, właścicielka firmy zdecydowała się na zakup samochodu i jego sfinansowanie przez EFL.

Więcej informacji: http://media.efl.pl/presskit/921866

Laureat nr 3 – Studio Dekoracji Okna

Studio Dekoracji Okna to dystrybutor karniszy i podwykonawca zajmujący się ich montażem. W związku z dynamicznym rozwojem firma postanowiła rozbudować swoją flotę samochodową i sfinansować ją w EFL. Ze wsparcia leasingodawcy Studio skorzystało już siedmiokrotnie. Mimo wielu zawirowań na rynku Studio Dekoracji Okna działa ponad 19 lat.

Więcej informacji: http://media.efl.pl/presskit/921878

Laureat nr 4 – Rajgras

Rajgras od 25 lat działa w branży zakładania i utrzymania terenów zieleni. Firma zajmuje się również wycinką drzew oraz renowacją parków, a także wykonuje prace związane z utrzymaniem terenów użyteczności publicznej. Większa ilość zleceń i klientów przyczyniła się do zakupu nowych samochodów dostawczych, które zostały sfinansowane przez EFL. Następnie w ramach leasingu firma sfinansowała wiele specjalistycznych maszyn, podnośników koszowych, koparko-ładowarek i ciągników rolniczych, które są niezbędne do wykonywania codziennej działalności. Leasing w bezpośredni sposób przyczynił się do zwiększenia zasięgu terytorialnego firmy Rajgras z rynku lokalnego do krajowego.

Więcej informacji: http://media.efl.pl/presskit/921859

Laureat nr 5 – 3TOP

3TOP to firma założona w 2011 roku zajmująca się projektowaniem i produkcją ekskluzywnych mebli na wymiar. Pomimo trwającego wówczas kryzysu gospodarczego, firma poradziła sobie znakomicie, rozwijając wachlarz usług i produktów. Udział w tym miał EFL, dzięki któremu założyciele – trzej przyjaciele z boiska piłkarskiego – skompletowali niezbędny park maszyn. Decyzja o skorzystaniu z leasingu została podjęta w chwili startu firmy. Dla 3TOP produkt „Start Leasing” dla startupów był jedynym możliwym sposobem skompletowania niezbędnego parku maszyn do rozpoczęcia działalności gospodarczej bez historii finansowej.

Więcej informacji: http://media.efl.pl/presskit/921865

EFL (Europejski Fundusz Leasingowy) powstał jako jedna z pierwszych polskich firm leasingowych w Polsce i nieprzerwanie do dziś jest numerem jeden w branży. W ciągu 25 lat EFL zdobył zaufanie niemal 270 tys. klientów, którzy dzięki leasingowi sfinansowali aktywa o łącznej wartości aż 48 mld zł.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 270 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl