Wyleasinguj wakacje w EFL

Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza klientów do udziału w loterii „Weź leasing i wygraj voucher na wakacje”. Każdy przedsiębiorca, który do 30 czerwca br. wypełni formularz zgłoszeniowy i do 31 lipca br. podpisze umowę leasingu z EFL, weźmie udział w losowaniu vouchera o wartości 4 tys. PLN na wakacyjny wyjazd.

- EFL nieprzerwanie od 25 lat jest numerem jeden w branży leasingowej. Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim klientom, dlatego chcielibyśmy wykorzystać ten jubileuszowy okres i im podziękować. Proponujemy udział w loterii, w której rozlosujemy vouchery na wakacyjne wyjazdy. W firmie wychodzimy bowiem z założenia, że jeśli tylko można, warto łączyć pożyteczne z przyjemnym. W tym przypadku biznesową inwestycję sfinansowaną leasingiem z wakacjami, na które zasługuje każdy przedsiębiorca – powiedziała Ewa Kadziewicz, Dyrektor Departamentu Marketingu w EFL.

Loteria: dla kogo i na jakich zasadach?

W ramach loterii „Weź leasing i wygraj voucher na wakacje” do wygrania jest 30 voucherów o wartości 4 tys. każdy. Aby wziąć udział w loterii wystarczy do 30 czerwca 2016 r. wypełnić formularz na stronie www.efl.pl/25lat i do 31 lipca 2016 r. podpisać umowę leasingu na dowolny sprzęt. Do udziału w losowaniu uprawniony jest każdy przedsiębiorca, który zostanie klientem EFL w wyznaczonym terminie. Losowanie nagród odbędzie się 9 sierpnia br.

Voucher: gdzie można wykorzystać?

Voucher stanowiący nagrodę w loterii EFL zostanie przekazany zwycięzcy w formie karty przedpłaconej. Przedsiębiorca będzie mógł wykorzystać nagrodę w dowolnym biurze podróży, liniach lotniczych i innych miejscach, które akceptują płatność kartami MasterCard.

Kampania promocyjna

Kampania „Weź leasing i wygraj voucher na wakacje” komunikowana jest głównie w kanałach online: na stronie www.efl.pl, w dużych serwisach m.in. otomoto.pl, Money.pl, pb.pl oraz za pomocą Marketing Performance, a dodatkowo za pomocą działań Marketingu Bezpośredniego, w kanałach Social Media, na materiałach BTL w oddziałach EFL oraz w placówkach Credit Agricole Bank Polska.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 269 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl