Maszyny rolnicze LEMKEN i finansowanie EFL w jednym miejscu

Promocje , Wszystkie komunikaty

EFL podpisał z firmą LEMKEN umowę na finansowanie wszystkich produkowanych przez firmę maszyn rolniczych. Klienci, którzy skorzystają z oferty Lemken, otrzymają nie tylko atrakcyjne ceny produkowanego sprzętu rolniczego, ale także elastyczną formą finansowania.

W ramach umowy „LEMKEN Finance 0%” klienci EFL z sektora Agro mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania między innymi maszyn do uprawy gleby, siewu czy ochrony roślin. W ramach zawartej umowy obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia EFL oferuje dwu- lub trzyletnie finansowanie. Wymagany wkład własny w przypadku umowy na 2 lata wynosi 20 lub 30%, w umowie na 3 lata – 30%.

- EFL nieprzerwanie od 25 lat jest liderem na rynku leasingu w Polsce. Jesteśmy częścią grupy Credit Agricole, największego we Francji banku rolniczego. Mamy zatem wiedzę i doświadczenie w obsłudze klientów Agro. Badamy potrzeby naszych klientów i wspieramy ich w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Umowa z Lemken jest na to dowodem. Oferujemy atrakcyjne finansowanie, a decyzję kredytową wydajemy nawet w 15 minut – mów Adam Binduga, Menedżer Rynku Rolnego w EFL.

Firma Lemken produkuje ponad 13 tys. maszyn rolniczych rocznie i jest niekwestionowanym liderem na niemieckim ryku pod względem sprzedaży pługów oraz kultywatorów.

- Lemken już pod ponad 230 lat dostarcza produkty dla rolnictwa. W Polsce działamy od 1997 roku, kiedy to powstała spółka Lemken Polska i zaczęliśmy budować siatkę dealerską. Obecnie posiadamy 24 dealerów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy znakomicie obsługują sektor rolny. Aby móc ułatwić zakup naszych produktów, razem z EFL wprowadziliśmy finansowanie fabryczne w programie LEMKEN Finance – mówi Krzysztof Mrula, Prokurent Lemken Polska Sp. z o.o.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 268 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl