Leasing lżejszy o ratę. Wiosenna loteria dla klientów EFL

Promocje

Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza Klientów do udziału w loterii – „Leasing lżejszy o ratę”.

W loterii może wziąć udział każdy Klient, który w kwietniu wypełni formularz na stronie www.efl.pl
i do 31 maja podpisze umowę leasingu na dowolny sprzęt. Nagrodą jest zwrot równowartości raty leasingu.

Kampania promocyjna

Motywem przewodnim promocji „Leasing lżejszy o ratę”  jest ogromny zielony balon – symbolizujący lekki leasing w EFL oraz dłoń z nożycami, która odcina balast – obrazujący ratę. Całość jest spójna z obowiązującą  platformą komunikacyjną. Kampania zawiera również elementy wizerunkowe akcentujące  25-lecie EFL.

Jednym z ważniejszych kanałów komunikacji kampanii będzie telewizja. Spoty reklamowe informujące
o jubileuszu 25 lecia EFL oraz jubileuszowej loterii pojawią się między innymi w stacjach takich jak: TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News, czy Discovery.

Kampania komunikowana jest również  na stronie efl.pl, za pomocą działań marketingu bezpośredniego
(w tym e-mailingu), w kanałach Social Media, na materiałach BTL, w oddziałach EFL, oraz w placówkach Credit Agricole Bank Polska.

Reklama nakręcona została techniką poklatkową, która daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Zdecydowaliśmy się na taką formę spotu ponieważ dzięki swojej lekkości jest on  idealnym uzupełnieniem hasła przewodniego kampanii „Leasing lżejszy o ratę” – powiedziała Ewa Kadziewicz Dyrektor Departamentu Marketingu.

Film dostępny jest pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=RzX7bKvEAh0

Kreację przygotowała agencja Just, za produkcję odpowiada Film Produkcja. Media zakupił dom mediowy Codemedia.

Kto może wziąć udział w loterii

Uprawnionym do udziału w losowaniu jest każdy przedsiębiorca, który w okresie od 1 kwietnia do 31 maja podpisze umowę leasingu oraz dokona prawidłowego zgłoszenia udziału w loterii.

Losowanie odbędzie się 7 czerwca, a lista laureatów zostanie opublikowana na stronie www.efl.pl


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 267 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl