Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza Klientów do udziału w konkursie

Świętujący w tym roku swój jubileusz 25-lecia, rynkowy lider  branży leasingowej, zaprosił Klientów, aby podzielili się swoimi  historiami i opowiedzieli o sukcesach swoich firm.

„EFL od 25 lat nieustannie jest liderem branży. Swój sukces rynkowy zawdzięczamy przede wszystkim naszym Klientom. Dlatego w  tym jubileuszowym roku chcielibyśmy zapytać o ich historie i osiągnięte sukcesy. Zapytać jak w te historie wpisuje się EFL - jako partner wspierający ich w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Najciekawsze historie zaprezentujemy w mediach. Chcemy promować przedsiębiorców odnoszących sukcesy, zwłaszcza tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, bo to od ich przedsiębiorczości zależy kondycja polskiej gospodarki i to oni mają największy  wpływ na wysokość polskiego PKB” – powiedziała Ewa Kadziewicz Dyrektor Departamentu Marketingu.

Zasady konkursu są proste

Na stronie www.konkurs.efl.com.pl  dostępny jest formularz zgłoszeniowy. Wystarczy odpowiedzieć   na kilka zawartych w nim pytań otwartych i  opisać historię  firmy.

Konkurs skierowany jest zarówno do obecnych Klientów jak również tych, którzy w przeszłości korzystali z usługi leasingu lub pożyczki w EFL. 

Nagrody

Pięć najciekawszych historii Klientów EFL nagrodzi  pakietem reklamowym o wartości 10 000 zł każdy. Historie zostaną również opublikowane na stronach internetowych firmy.

Konkurs potrwa do 16 marca 2016 r.

Klienci informowani są o konkursie między innymi poprzez dedykowany e-mailing, newsletter, dedykowaną stronę internetową oraz nasz fanpage na Facebooku i na Twitterze.

 

 

 

 


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i trzykrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 265 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl