SGT S.A. laureatem konkursu „Kreator Biznesu 2015”

Nagrody

SGT S.A., śląska firma działająca w branży telekomunikacyjnej, została nagrodzona w konkursie „Kreator Biznesu 2015”. Plebiscyt kierowany jest do najbardziej wizjonerskich firm, które dzięki tzw. „intuicji biznesowej” osiągają ponadprzeciętne wyniki w swoich kategoriach. Jednym z mecenasów konkursu był EFL SA, którego SGT S.A. jest klientem.

Plebiscyt „Kreator Biznesu 2015”, którego organizatorem jest Grupa Strategie, ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej kreatywnych, wizjonerskich firm, które proponują rynkowi unikalne rozwiązania, produkty bądź usługi w 10 sektorach: Bankowość i Finanse, Doradztwo/Konsulting, Human Resources, Marketing i Sprzedaż, Outsourcing, Produkcja, IT i Telekomunikacja oraz Transport i Logistyka, Firma oraz Innowacje.

Formuła konkursu ma charakter otwarty. Nagrodzone firmy zostały wyłonione przez gremia: menedżerów i specjalistów, głosujący na poszczególne kategorie za pośrednictwem internetowej strony plebiscytowej, oraz jury, złożonego z przedstawicieli redakcji i niezależnych ekspertów, a także reprezentantów mediów, przedstawicieli Partnerów Plebiscytu.

Firma SGT S.A. działa w branży telekomunikacyjnej od 2007 roku, tworząc produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej. W tegorocznym konkursie została nagrodzona w kategorii „IT i Telekomunikacja”.

– Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy znaleźć się w gronie laureatów konkursu „Kreator Biznesu”. Nagroda jest potwierdzeniem, że nasza strategia, której celem jest kreowanie rynku usług telewizyjnych skierowanych do operatorów ISP w Polsce poprzez oferowanie  unikatowych  rozwiązań  technologicznych,  jest zgodna z oczekiwaniami naszych klientów. Potwierdzeniem jest nasza pozycja rynkowa, a dopełnieniem nagroda, którą otrzymaliśmy – powiedział Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A.

Bardzo się cieszę, że nasz wieloletni klient został nagrodzony w konkursie, którego jesteśmy mecenasem – powiedział Radosław Kuczyński, prezes EFL. – Pozwalam sobie mieć nadzieję, że ten sukces, który odniosło SGT S.A., jest w pewnej mierze także efektem naszego wsparcia, którego udzielamy polskiemu biznesowi nieprzerwanie od dwudziestu pięciu lat. Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom!

Gala wręczenia nagród odbyła się 21 stycznia 2016 roku w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie. Podczas uroczystości statuetki wręczono również mecenasom plebiscytu w tym również EFL.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i trzykrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 265 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl