EFL nagrodzony „Portfelem Wprost”

W poniedziałek, 29 czerwca br. w Hotelu Double Tree by Hilton odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek „Portfel Wprost”. EFL został zwycięzcą konkursu w kategorii firma leasingowa. Spółka została doceniona za innowacyjny produkt dla przedsiębiorców – Leasing Swobodny.

W uzasadnieniu jury konkursu podkreśliło fakt, że EFL jest jedną z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku firmą leasingową, nieprzerwanie od ponad 24 lat jest liderem rynku leasingu i ma najsilniejszą i najbardziej rozpoznawalną markę wśród działających w branży firm.

 

Przez ponad 24 lata wspieramy rozwój polskich małych i średnich przedsiębiorstw. Udoskonalamy naszą ofertę, podnosimy standardy jakości obsługi klienta i wprowadzamy produkty, które mają ułatwiać naszym Klientom prowadzenie biznesu. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest Leasing Swobodny, który umożliwia przedsiębiorcom samodzielne zarządzanie wysokością rat leasingowych i dostosowania ich do bieżących potrzeb biznesowych. W misji EFL obiecuje klientom szanować ich czas i pieniądze – nagrodzony dziś produkt jest jednym z przykładów, potwierdzających , że staramy się danych klientom obietnic dotrzymywać” – powiedział Radosław Woźniak Wiceprezes EFL.

Nagrody „Portfel Wprost” to powrót do najlepszych tradycji tygodnika „Wprost”, który już 10 lat temu wręczał te nagrody za najlepsze oferty i produkty finansowe na polskim rynku.

Tegoroczni laureaci „Portfela Wprost” zostali wyłonieniu w dwuetapowym badaniu. W pierwszym etapie, przy współpracy z wydziałami psychologii i socjologii, przeprowadzono badanie konsumenckie, w którym oceniane  były przede wszystkim: rozpoznawalność marki, dopasowanie oferty do potrzeb rynkowych, przejrzystość oferty dla klienta, opłaty i prowizje, jakość obsługi klienta, politykę lojalnościową oraz lojalność i zaufanie klientów.

W drugim badane instytucje zostały poproszone o wypełnienie ankiety dotyczącej produktów.  Na podstawie wyników badań kapituła wyłoniła laureatów w 13 kategoriach.

„Portfelami Wprost” 2015 oprócz EFL nagrodzone zostały banki, wśród których znalazł się między innymi Crédit Agricole Bank Polska, PKO BP, BZ WBK czy Millenium. W kategorii  fundusz inwestycyjny  zwyciężył Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, a kategorii ubezpieczenia laureatem zostało PZU.