104% w promocyjnej ofercie leasingu na enova365

Promocje , Wszystkie komunikaty

Do końca roku przedsiębiorstwa mogą korzystać ze specjalnej promocji Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. oraz firmy Soneta sp. z o.o. na zakup kompleksowego oprogramowania ERP - enova365. Celem współpracy jest propagowanie innowacyjnych rozwiązań IT wśród polskich przedsiębiorców poprzez dostarczenie korzystnych narzędzi finansowania.

Od 1 października do 31 grudnia 2015 roku przedsiębiorstwa zainteresowane oprogramowaniem enova365 mogą skorzystać z wyjątkowej oferty: suma spłat czynszów leasingowych w wariancie 24 miesięcznym wynosi jedynie 104% i jest o dwa punkty procentowe niższa niż inne dostępne na rynku propozycje. Aby dopasować ofertę również do większych inwestycji, leasing dostępny jest także w wariancie 36 miesięcznym i koszcie na poziomie 108%. W obu przypadkach koszt wykupu po zakończeniu okresu leasingowego wynosi 1%. Oferta dostępna jest już od wartości 1 tysiąca złotych, a leasing pozwala na sfinansowania nie tylko zakupu oprogramowania lecz również kosztów wdrożenia czy aktualizacji systemu przez cały okres leasingowy.  

„Chcemy być nie tylko producentem oprogramowania, ale również doradcą który prowadzić będzie naszych Partnerów i Klientów w kierunku nowych, dostosowanych dla nich rozwiązań, zarówno tych technologicznych jak i biznesowych. Od wielu lat współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym,  teraz chcemy zaoferować naszym potencjalnym klientom najlepsze warunki leasingowe w tak ważnym dla przedsiębiorców okresie końca roku - tym samym pomagając im osiągnąć maksymalne korzyści biznesowe.”- mówi Robert Czuła, prezes zarządu Soneta sp. z o.o.

„Polscy przedsiębiorcy są  coraz bardziej świadomi konieczności wykorzystania nowoczesnych rozwiązań IT w budowaniu konkurencyjności swoich firm. Poszukują optymalnych rozwiązań finansowych, dzięki którym mogą szybko i bezpiecznie sfinansować inwestycje w sprzęt nowoczesnej techniki biurowej. Takim narzędziem jest   leasing, dzięki któremu  przedsiębiorcy, bez angażowania własnych środków, mogą sfinansować zakup sprzętu i oprogramowania, a wolne środki przeznaczyć na inne inwestycje” – mówi Radosław Woźniak wiceprezes EFL.  

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od ponad 24 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i trzykrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 261 tysięcy  klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.

Soneta sp. z o.o. powstała w 2002 roku i zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. enova365 dostępna jest zarówno stacjonarnie jak i w chmurze. Dzięki dedykowanym interfejsom można z niego korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego (w tym z tabletu i telefonu komórkowego). System został doceniony przez 8 500 Klientów i jest dystrybuowany przez sieć  Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie promocyjnej skontaktuj się z przedstawicielami Europejskiego Funduszy Leasingowego lub z firmą Soneta.

Dane kontaktowe:

Europejski Fundusz Leasingowy S.A.
Zdzisław Gadomski
e-mail: Zdzislaw.Gadomski@efl.com.pl
tel.: 691 48 12 56

Soneta sp. z o.o.
e-mail: kontakt@enova.pl
tel.: 12 349 28 00